W oczekiwaniu na przedszkole

0
383
SONY DSC

Wiele terminów i pytań krąży wokół największej inwestycji w Małomicach, czyli budowy przedszkola. Rodzice maluchów są zaniepokojeni stanem budowy, w obiegu publicznym pojawiają się różne terminy zakończenia prac a jaki jest ten prawdziwy?

– Słyszałam, że 15 grudnia ma być otwarcie przedszkola, to dla mnie bardzo ważne bo mam dziecko i chcę dla niego dobrych warunków. Maluchy chodząc do przepełnionego przedszkola często się zarażają i to jest problem. Nie wiem tylko, czy ten grudniowy termin zostanie dotrzymany, ponieważ na tej budowie nie ma dużego ruchu – poinformowała nas mieszkanka Małomic. Kobieta jednocześnie dopytuje dlaczego w czasie kiedy trwa inwestycja nie uruchomiono placówki w Bobrzanach. – To rozładowało by sytuację, ale i tak teraz najważniejsze jest jak najszybsze oddanie nowej placówki – dodaje nasza Czytelniczka.

Odpowiedź na tak postawione pytania znajdziecie w Lokalnej. Jedno jednak możemy zdradzić już w tym miejscu – nowe przedszkole na pewno nie będzie otwarte 15 grudnia 2022 roku.  Więcej w 612 wydaniu naszego tygodnika. 

(rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj