REDAKCJA:
68-100 Żagań, ul. ul. Warszawska 25B,
tel: 68 470 96 49,
e-mail: kontakt@lokalna.info

REDAKTOR NACZELNY:
Krzysztof Dubrowski, tel. 506215403
e-mail: k.dubrowski@lokalna.info

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:
Tomasz Ulewicz tel. 533 775 044,
e-mail: t.ulewicz@lokalna.info

Aleksandra Wysokińska, tel. 530 775 644,
e-mail: a.wysokinska@lokalna.info

Paweł Tomaszczyk, tel. 514 450 663,
e-mail: p.tomaszczyk@lokalna.info,

REKLAMA:
Paulina Ulewicz
Tel. 537 429 666, p.ulewicz@lokalna.info

68-100 Żagań, ul. Warszawska 25B,
tel: 533 17 88 17, 68 470 96 49,
e-mail: kontakt@Lokalna.info

OGŁOSZENIA DROBNE: tel. 68 470 96 49, SMS: 607 184 370,

DTP I INTERNET:
Patryk Wilk, e-mail: p.wilk@lokalna.info tel: 792 519 458

DYSTRYBUCJA I PROMOCJA: Emilia Dubrowska, tel. 607 184 370, e-mail: e.dubrowska@lokalna.info

WYDAWCA: Prasa Lokalna 68-100 Żagań, ul. Warszawska 25B, tel. 68 470 96 49, e-mail: kontakt@lokalna.info

DRUK: AGORA S. A., 64-920 Piła, ul. Krzywa 35

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com