Rodzina ma nadzieję

0
1610

Uwaga! Po publikacji zapowiedzi tekstu „Marcina zabiła samotność”, który ukaże się w czwartek 13 czerwca, zadzwoniła do nas rodzina poszukiwanego Marcina Turleja.

W naszym tekście napisaliśmy jednoznacznie, że ciało wyłowione w czwartek przy elektrowni wodnej Grajówka to zwłoki poszukiwanego mężczyzny. W tym miejscu chcemy uściślić informacje, że rodzina nie rozpoznała zwłok i wciąż ma nadzieję, iż Pan Marcin wróci do domu. Prokuratura pobrała materiał genetyczny od rodziny i dopiero odpowiedni fachowcy jednoznacznie potwierdzą, lub wykluczą, że znaleziony mężczyzna to Marcin Turlej.

Do tego czasu trwa akcja poszukiwawcza. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę (1.06.) w Miodnicy (gm. Żagań). 41-letni mężczyzna w sobotę koło godziny 16.00 rozmawiał telefonicznie z rodziną. Zaginiony ma 186 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond. Mężczyzna może posiadać zarost.

Wszystkie osoby, które zauważą osobę odpowiadającą rysopisowi lub mogące mieć informacje, gdzie przebywa proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu bądź numerami alarmowymi 112 lub 997.

(rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj