Przetarg na hamburgery

0
1544

Informacja o budowie w Szprotawie amerykańskiej sieciówki pod marką McDonald jednych zaskakuje, innych cieszy, ale również czasem niepokoi. Jeszcze nie wbito łopaty pod budowę a słynne hamburgery już rozpalają emocje.

Opowieści o tym jak będzie wyglądał fragment Szprotawy w okolicach ulicy Warszawskiej brzmią dość fantastycznie. Teren docelowo ma stanowić obszar wypoczynkowo – gastronomiczny. Część planów już jest w realizacji. Od północy a dokładnie od strony szpitala, trwają prace polegające na rewitalizacji parku i rozplanowywaniu przyszłego stoku narciarskiego. Chociaż pracy do wykonania jest jeszcze sporo, to koncepcja nabiera kształtów. Co ma ten teren do opowieści o McDonald? Czy w Szprotawie amerykańska sieciówka z hamburgerami powstanie szybciej jak w Żaganiu? Więcej obszernych informacji w 587 wydaniu Lokalnej.   (rd)

aktualizacja:    Szprotawa właśnie żyje informacją, że w mieście pojawi się McDonald😋 Tak się składa, że Lokalna zapowiadała takiego „inwestora” kilka tygodni temu i się potwierdziło👍 W kolejnym wydaniu napiszemy jeszcze bardziej szczegółowo o tej wyczekiwanej przez, niektórych atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj