Mamy zwycięzców!

0
1119

2 października ukazał się 500 numer Lokalnej. Z tej okazji, dla naszych Czytników przygotowaliśmy konkurs. Wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na jedno z trzech pytań opublikowanych w kolejnych wydaniach, by wziąć udział w losowaniu jednego z zestawów, w którego skład wchodził czajnik z zapasem ekologicznej herbaty z Litwy.

Pytania, które opublikowaliśmy dotyczyły bezpośrednio naszej gazety, z odpowiedzią większych problemów nie mieli więc stali Czytelnicy. Nie obyło się jednak bez pomyłek.
Najwięcej kłopotów sprawiło wskazanie, jaka była rekordowa objętość Lokalnej. Najgrubsze wydanie Lokalnej składało się podwójnego, świątecznego wydania gazety i dwóch dodatków Telewidz, dając łącznie 112 stron!. Na większości kuponów znalazła się jednak trzecia odpowiedź, a więc 80 stron. Spore kłopoty konkursowicze mieli również z wytypowaniem wieku najmłodszego autora, który opublikował swój tekst w Lokalnej. Najczęściej typowano 17 lat, prawidłowa odpowiedź to jednak nie 17 a 14 lat. Zdecydowanie najmniejsze problemy sprawiło pytanie związane z miejscem druku gazety. Tutaj większość z Was wskazała Wrocław, jako miasto, w którym Lokalna nigdy nie była drukowana i to właśnie ta odpowiedź była prawidłowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego dość trudnego konkursu.
Pełna lista zwycięzców konkursu znajduje się w 505 wydaniu Lokalnej.Gratulujemy i wylosowane osoby prosimy o kontakt z redakcją.

(et)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj