Pana Grzegorz odnaleziony

0
330

Aktualizacja:
Jak informuje żagańska Policja, mężczyzna się odnalazł. Funkcjonariusze dziękują wszystkim osobą, które przyczyniły się do takiego finału sprawy.:)

Pilne❗️
🛑 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, prowadzą poszukiwania zaginionego Grzegorza Piaseckiego, lat 39, który wyszedł z miejsca zamieszkania 2 stycznia 2023 roku około godziny 12:00 i do chwili obecnej nie powrócił.
🛑 Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła lekko przygarbiona, oczy koloru piwnego, włosy proste, krótkie, szatyn, na twarzy zarost w postaci wąsów, oraz brody. Zaginiony z tyłu na karku posiada bliznę po zabiegu chirurgicznym.
🛑 Mężczyzna ubrany był w kurtkę z kapturem koluru ciemnego, spodnie dresowe koloru ciemnego, buty zimowe koloru czarnego – wysokie typu wojskowe, na prawej nodze na wysokości kolana miał założoną ortezę ortopedyczną.
⚠️ Osoby, które widziały mężczyznę odpowiadającego rysopisowi podanemu w komunikacie, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, tel. 47 793 72 11, tel: 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

(rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj