Gramy z Orkiestrą!

0
1204

Niedziela 31 stycznia to czas na 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z całą pewnością jest to zupełnie inny finał niż dotychczasowe.
W zbiórkę, która dedykowana jest wsparciu oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączyło się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. Zbiórka realizowana jest gównie przy wykorzystaniu kanałów elektronicznych.

Pamiętajmy, że Orkiestra nie omija również powiatu żagańskiego
… i tak w Żaganiu oprócz zbiórek elektronicznych na ulicy można spotkać 29 wolontariuszy z tradycyjnymi skarbonkami, a na tzw .Bemowie w ramach Orkiestry możemy pojeździć drezynami,
w Szprotawie już wylicytowano m. in. specjalną wizytę u strażaków z Siecieborzyc a to nie koniec licytacji, w Gozdnicy licytujemy nagrodę wartą 2 tys. 400 zł a w Iłowej licytacyjnym strzałem w dziesiątkę już jest trening bokserski pod okiem fachowca.

Pamiętajcie w tym roku Orkiestra gra głównie poprzez internet. Datki możemy wpłacać np. poprzez lokalne wirtualne skarbonki. Szczegóły WOŚP w powiecie żagańskim znajdziecie na 17 i 18 stronie aktualnego wydania Lokalnej. … nie bądźcie obojętni wobec tej szlachetnej akcji!

(et) (rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj