Gramy dla Mateusza

0
366

Mateusz to młody chłopak, który poważnie uszkodził rdzeń kręgowy. Strażak PSP Żagań na co dzień ratujący życie innym, teraz sam potrzebuje pomocy w trudnej i wymagającej walce o powrót do sprawności.

W niedzielę (10.09.) kolejny raz możemy dołożyć swoją cegiełkę, która pozwoli na opłacenie jego rehabilitacji. Na podzamczu Pałacu Książęcego w Żaganiu odbędzie się bowiem Festyn dla Mateusza.
Imprezę, która rozpocznie się o godzinie 13:00 prowadzi DJ Teen’s. Głównymi atrakcjami będą pokazy sprzętu i wyposażenia służb mundurowych, pokazy ratownictwa wysokościowego czy przejazdy łodzią oraz quadem.

Warto tu być
Organizatorzy pamiętali również o najmłodszych. Na dzieci będą czekały pokazy piany, dmuchańce, przejazdy ciuchcią, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji a wszystko w towarzystwie grilla, grochówki i pysznych ciast.
To jednak nie wszystko, tego samego dnia o godzinie 18:00 odbędzie się Festiwal w rytmie hip hop. Dla Mateusza zagrają: Peja, Bonson, Kaen oraz Rolekk i Ywis.
Cegiełki w kwocie 40 zł są dostępne już od środy w Studio Urody Paulina Borowska przy ul. Żarskiej 1E i w Żabce przy ul. Klonowej 2A. Pogoda tego dnia zapowiada się bardzo obiecująco, warto więc spędzić niedzielę w przyjemny sposób, jednocześnie pomagając Mateuszowi.

(et)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj