Dwa dni zabawy w Parku Dworskim

0
465

W tym roku Święto Parku Dworskiego w Iłowej to aż dwa dni wypełnione atrakcjami. Gwiazdą imprezy będzie „Piasek”, czyli Andrzej Piaseczny.

Pierwsza propozycja czeka już w piątek (18.08.) kiedy to o godz. 14.00 wystartuje Bukowiński Festiwal Nauki. Jednak oficjalny start imprezy przewidziano w sobotę o godz. 16.00.

I tak w sobotę 75 lat istnienia świętować będzie Orkiestra Dęta z Iłowej. Z tej okazji na scenie zagoszczą także inne orkiestry dęte z okolic bliższych i dalszych, aby wspólnie celebrować ten wyjątkowy jubileusz.  Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – swoje największe przeboje zaprezentuje Piasek, czyli Andrzej Piaseczny. Początek koncertu o godz. 21.00. 

Dzień po dniu
Niedziela wypełniona będzie wyjątkowymi smakami. Tego dnia odbędzie się II Lubuski Festiwal Kuchni Bukowińskiej. Tradycyjnym potrawom towarzyszyć będą występy zespołów kultywujących kulturę i folklor Bukowiny. Wieczorem (godz. 19.00) na scenie wystąpi Bogdan Trojanek z zespołem Terne Roma, który przeniesie widownię w romskie, barwne i rytmiczne klimaty – zapowiadają organizatorzy wydarzeń.

Nasza Redakcja jest Patronem Medialnym imprezy.

(et) (rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj