Zapraszamy na konferencję

0
889

__Materiał promocyjny___

(aktualizacja)

Zapraszamy do wzięcia udziału w stacjonarnej konferencji w Żaganiu „Stanowienie aktów prawa miejscowego”

Uwaga!
W związku z niestabilną sytuacją związaną z pandemią Covid-19 organizator mając na uwadze dobro uczestników zdecydował o organizacji konferencji w formie online.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów. Osoby zapisane dotychczas na konferencję stacjonarną otrzymają link do wydarzenia bez konieczności ponownej rejestracji.
Warszawskie Seminarium Aksjologii Administracji zaprasza do wzięcia udziału w konferencji lokalnej „Stanowienie aktów prawa miejscowego”, która odbędzie się w sobotę 04 grudnia 2021 r. w godzinach 8:30-16:20.
Konferencja zostanie zorganizowana w ramach programu „Administracja pod Kontrolą”, którego celem jest wzmocnienie społecznej kontroli administracji publicznej.

Od godziny 8:00 do 8:30 potrwa rejestracja i przywitanie uczestników konferencji. O godzinie 09:00 konferencję rozpocznie Prezes Fundacji Bartosz Sokołowski z krótką prelekcją „Wykluczenie transportowe – czym jest i jak z nim walczyć?”
W dalszej części zajęcia zostały podzielone na dwie części tematyczne. Pierwszy blok tematyczny „Stanowienie aktów prawa miejscowego oraz podatków lokalnych” zostanie przeprowadzony w godzinach od 9:30 – 12:45. Zajęcia na ten temat poprowadzi dr Łukasz Jurek.

Drugą część wydarzenia w godzinach 13:05 – 16:20 poprowadzi Mikołaj Krupa z Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców/ One Speech. Zajęcia przybiorą formę warsztatową i zostaną poświęcone rozwijaniu umiejętności przywódczych (leadership) w społecznościach lokalnych.

Do bezpłatnego udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Rejestrować można się pod podanym linkiem: Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, należy jednak wypełnić formularz rejestracyjny:

https://docs.google.com/forms/d/1nxdia_yaMQKDDskuUkb6AC-FrYp4x0KGzeJuvV-gQeg/edit?fbclid=IwAR0EzWSqPYXOMjZ52tyHgPi5AZYM4-yZrRVR9i232vSYUdtSOfWJmngkGHc

*Dla zainteresowanych osób przewidziano certyfikat uczestnictwa po wypełnieniu
krótkiego testu po konferencji.

(mp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj