Czas Dni Szprotawy

0
186

dni_szprotawyŚwięto Szprotawy odbywa się 25, 26 i 27 maja. Organizatorem tegorocznego imprezy jest firma „Dlaczego nie” – Jestem odpowiedzialny za pozytywną energię na Dniach Szprotawy oraz za zabawę z publicznością w każdym wieku – mówi Artur Miszewicz. – Podczas imprezy każdy znajdzie coś dla siebie.

Gwiazdę soboty (26.05) będzie weteran rowkowej sceny zespół Harlem. Alternatywą dla koncertów będą zawody jeździecki, które odbędą się na szprotawskich błoniach. – Chcemy spopularyzować ten sport – mówi Małgorzata Filipska właścicielka stadniny koni w Lesznie Dolnym. – Bardzo ciekawie zapowiada się kategoria pod nazwą „Potęga skoku” – dodaje burmistrz Józef Rubacha. Impreza rozpocznie się o godz.10 i potrwa do 16.

W niedziele (27.05) o godz. 14.00 z centrum miasta wyruszy wyścig kolarski „Gród Chrobrego-Szprotawa”, będący częścią zawodów Criterium Cuprum Cup. Podobnie jak w poprzednich edycjach w zawodach weźmie udział reprezentujący ekipę CCC Polkowice, szprotawianin Tomasz Kędyś. Gwiazdą ostatniego dnia imprezy będzie belgijka Katerine. Artystka nagrała dwa albumy. Jej singiel Ayo Technology podbił listy przebojów Polskich rozgłośni radiowych. Koncert rozpocznie się o godz. 21.00. Tegoroczne Dni Szprotawy zakończy pokaz sztucznych ogni. (bk)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj