Pomóżmy Michałowi stanąć na nogi

0
984

Pan Michał ze Szprotawy w maju tego roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, wskutek którego mocno ucierpiał. Teraz mężczyzna potrzebuje opieki i wsparcia, a to kosztuje. Ruszyła więc zrzutka na leczenie Michała.

Michał w maju uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Do szpitala trafił w stanie krytycznym, a lekarze nie dawali mu w zasadzie żadnych szans. – Mówili że nie powinienem żyć. Moje płuca i nerki nie działały, jelita były rozerwane, złamany bark, żebra i kręgosłup w dwóch miejscach. Usunięty został pęcherzyk żółciowy, a do tego wdała się infekcja, przez co groziła mi amputacja ręki i nogi. Niestety, nogi już nie mam. Przez 7 tygodni miałem tyle skomplikowanych operacji że nie jestem w stanie już zliczyć – mówi Michał. Mężczyzna jednak się nie poddaje i nadal chce walczyć. – Obydwie ręce mam nadal niesprawne dlatego nie mogę sam jeść czy pić, nie mówiąc o reszcie podstawowych funkcjach, dlatego potrzebuje 24 godzinnej opieki i intensywnej rehabilitacji. Lekarze robią co mogą i jestem im bardzo wdzięczny że dali mi szanse, że żyje – dodaje mężczyzna. Michał prosi o pomoc, tak aby mógł stanąć na nogi. – Proszę, pomóżcie mi w tej walce. Bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, liczy się każda złotówka – apeluje za pośrednictwem portalu zrzutka.pl mieszkaniec Szprotawy. Do zebrania jest 100 tysięcy złotych, a podczas kilku dni zrzutki udało się już pozyskać ponad 20 tysięcy.

(pt)
Fot. zrzutka.pl

Środki na leczenie Michała ze Szprotawy można przekazywać za pomocą portalu www.zrzutka.pl, wpisując „Pomóż Michałowi stanąć na nogi”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj