Niedziela w Niegosławicach

0
740

W 590 wydaniu Lokalnej omyłkowo napisaliśmy, że Festyn Rodzinny zaplanowany w Niegosławicach odbędzie się w sobotę. Jednak prawidłowa data to niedziela 10 lipca. W sobotę (9.07.) możecie się bawić w Suchej Dolnej, również na terenie Gminy Niegosławice. Za pomyłkę przepraszamy a poniżej publikujemy pełna prawidłową wersję zaproszenia do Niegosławic. 

Rodzinnie, sportowo i charytatywnie
W niedzielę (10.07.) w Niegosławicach zapowiada się ciekawa zabawa dla każdego. Nie zabraknie wydarzeń sportowych, muzyki i licytacji w dobrej sprawie.

Na festyn, który odbędzie się na boisku wiejskim zaprasza Sołtys wraz z Radą Sołecką Niegosławic a także miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00 a jedną z pierwszych atrakcji będzie mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami KS Husaria i KS Raptus Dzikowice. Do Niegosławic przyjadą również fani historii z Małomic, którzy zaprezentują wykrywacze metali i podpowiedzą jak szukać skarbów.
Nie zabraknie pokazów strażackich w wykonaniu OSP Niegosławice i Mycielin. Do Niegosławic zawitają również młodzi reprezentacji Domu Kultury w pobliskim Nowym Miasteczku. Organizatorzy przygotowali również gry i zabawy dla najmłodszych, będzie popcorn, grilli i smakołyki. Podczas zabawy pamiętajmy również o licytacji na rzecz leczenia małej Antoniny Młodzik. Za oprawę muzyczną odpowiada DJ Janek, który zatroszczy się o nastroje uczestników do godzin wieczornych.

(rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj