Mała Lenka potrzebuje pomocy

0
1353

Ze śmiertelną chorobą chorobą, jaką jest ostra białaczka limfoblastyczna walczy zaledwie 3-letnia Lena Nowak z Iłowej. Dziewczynce potrzebna jest pomoc w leczeniu. Wesprzeć ją może każdy.

Świat państwa Antoniny i Henryka Nowak z Iłowej zatrzymał się 5 marca. To wówczas rodzina dowiedziała się, że jedna z ich córek, zaledwie 3-letnia Lena jest chora. U małej dziewczynki lekarze stwierdzili ostrą białaczkę limfoblastyczną, czyli śmiertelną chorobę, bardzo trudną do wyleczenia. Dzielna pacjentka trafiła do Kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu, gdzie obecnie przebywa ze swoją mamą. Leczenie do łatwych jednak nie należy, a co za tym idzie jest też bardzo kosztowne. Koszty leczenia, pielęgnacji, dojazdów, pobytu w szpitalu przekraczają możliwości finansowe rodziny. Dlatego też rodzice dziewczynki poprosili o pomoc. – Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę – mówią.

Małej Lence można pomagać m.in. wpłacając dowolne kwoty na portalu, na którym prowadzona jest zbiórka pieniędzy, czyli www.pomagam.pl, gdzie należy odnaleźć cel pod nazwą „Pomoc dla Lenki Nowak”, czy wpłacając pieniądze na konto Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” – na numer konta w banku Millenium: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z tytułem wpłaty: Lena Nowak.

Więcej o przebiegu choroby małej Lenki i o tym jak śledzić jej aktualną walkę o zdrowie piszemy w 528 wydaniu Lokalnej. 

(pt) 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj