Kto rozpozna mężczyznę?

0
2260

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Żaganiu opublikowali wizerunek sprawcy, który na Placu Słowiańskim w Żaganiu dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 1500 złotych. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Do całego zdarzenia doszło w poniedziałek (16.09) na Placu Słowiańskim w Żaganiu. Za sklepem Delikatesy Centrum zaparkowana była biała ciężarówka. Około godziny 12:18 obok ciężarówki szedł mężczyzna, który ubrany był w spodnie jeansowe i czarną kurtkę przeciwdeszczową. Podejrzany dodatkowo trzymał rower koloru biało-czarnego. – Mężczyzna wszedł do kabiny samochodu ciężarowego, a następnie dokonał zaboru w celu przywłaszenia telefonu komórkowego marki Samsung o wartości 1500 zł – informuje sierż. Arkadiusz Szlachetko, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Policjant prosi o pomoc wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu pod numerem tel. 68 476 32 60 lub z najbliższą jednostką policji. Dzwonić można również na numer alarmowy 112.

Szczegółowe zdjęcia z kradzieży zobaczycie na trzeciej stronie LOKALNEJ (nr 446).

(tu)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj