Żona sponsoruje burmistrza

0
397

sponsoring

Lokalna” przedstawia kolejne sprawozdania finansowe z ostatnich wyborów na burmistrza. Tym razem ujawniamy, kto wspierał finansowo dwóch kandydatów na burmistrza miasta i gminy, czyli Adama Gliniaka i Aleksandra Janusa.

 

Publikowane kilka tygodni temu w Lokalnej sprawozdania finansowe wywołały prawdziwą burzę. Na listach wpłat znalazło się wiele nazwisk, których nikt by się nie spodziewał. W Iłowej sytuacja jest zgoła inna. Burmistrza Adama Gliniaka wpłatą wspomogła tylko żona, więc nikt nie może posądzić kogokolwiek o urzędowe „kolesiostwo” i kupowanie sobie przychylności władzy. Można nawet powiedzieć, że w takim razie burmistrz słucha tylko żony.

 

Inaczej jest w sprawozdaniu finansowych Aleksandra Janusa, który ostatecznie na fotelu burmistrza nie zasiadł. Wydał on większą kwotę na kampanię wyborczą, ale Janusa wsparło ponad dwadzieścia osób. Największą kwotę wpłacił oczywiście sam zainteresowany. Poza tym 1000 złotych wpłacił Krzysztof Kwiatkowski, a najmniejsze kwoty opiewały na przeszło 100 złotych.

 

Pełna lista osób, które wspierały kampanię obydwu kandydatów publikujemy w najnowszym wydaniu gazety „LOKALNEJ”.

 

Sebastian Chabiniak

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj