Czas na Gozduś Junior Cup 2018

0
1537

gozdus

Sobota (5.05.) na Stadionie Miejskim w Gozdnicy to czas na drugą edycję Gozduś Junior Cup. W wydarzeniu udział biorą nie tylko młodzi piłkarze z naszego powiatu, ale także takie drużyny jak Zagłębie Lubin czy Śląsk Wrocław.

Gozduś Junior Cup to sportowe wydarzenie, które nie mogłoby odbyć się bez wparcia finansowego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Turniej przeznaczony jest dla dzieci z rocznika 2007 i młodszych. Jego głównym celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i możliwość udziału w sportowej imprezie.
Oficjalne rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 9:45. Sportowa rywalizacja rozpocznie się natomiast o godzinie 10:00. Organizatorzy zadbali również o obiad dla wszystkich uczestników. Po posiłku, około godziny 14:00 rozpocznie się faza pucharowa, ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał. Ogłoszenie wyników nastąpi około godziny 15:30.

Choć w całym wydarzeniu zdecydowanie najważniejsza jest dobra zabawa, organizatorzy zadbają o to, by każdy młody piłkarz otrzymał nagrodę za swój wysiłek i zaangażowanie.
 

(ed)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj