Dużo gorzkiej prawdy i obietnica ciężkiej pracy!

0
1075

Dużo gorzkiej prawdy padło na spotkaniu burmistrza Mirosława Gąsika i senatora Wadima Tyszkiewicza z mieszkańcami i szprotawskimi samorządowcami. Nie jest jednak tak, że Szprotawa skazana jest na porażkę. Ciężka praca może dać efekty i o tym głównie rozmawiano podczas debaty w Szprotawskim Domu Kultury.

Jeśli ktokolwiek liczył na to, że na wtorkowym (22.09.) spotkaniu w Szprotawie padną laurki na temat piękna okolicy, rozwijającej się strefy, znakomitych radnych i samych mieszkańców to mógł się w pierwszej chwili zawieść. Trudno zachwycać się miejscem w którym od lat burmistrzowie zmagają się z ogromnym zadłużeniem a w ostatnich miesiącach mieliśmy apogeum nieszczęść, czyli włodarza wyprowadzonego z Ratusza po prowokacyjnej akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Na wtorkowym spotkaniu wbrew pozorom było jednak więcej optymizmu. Jakie są perspektywy miasta i gminy, co należy zrobić w pierwszej kolejności w Szprotawie. O tym piszemy w naszej obszernej relacji z debaty. Więcej w 498 wydaniu Lokalnej. Polecamy!

(rd) 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj