Dobry uczynek na początek nowego roku.

0
2954

Był uśmiechniętym, pełnym życia żołnierzem. Na koncie ma dwie misje w Afganistanie. Kiedyś pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Pan Adrian z Iłowej poważnie zachorował, a leczenie do tanich nie należy. Pomóc mężczyźnie może każdy.

Pan Adrian to mieszkaniec Iłowej. 32-letnim mężczyzna jest byłym żołnierzem zawodowym. Przez szereg lat służył w 10. Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie. Podczas swojej służby odbył dwie misje w Afganistanie, służąc dla kraju. Po powrocie z zagranicznej misji zaczęło szwankować jednak u niego zdrowie. Pan Adrian zachorował na nadciśnienie, czego skutkiem była niewydolność nerek. W ciągu ostatnich czterech lat dializował się otrzewnowo. Ratunkiem dla mężczyzny był przeszczep nerki. W styczniu 2019 roku przeszedł taką operację. Finał nie był jednak szczęśliwy dla mężczyzny.

Całą historię pana Adriana przeczytacie w najnowszej Lokalnej (nr 460). Przeczytajcie jak ważne jest wsparcie dla mieszkańca Iłowej. Panu Adrianowi można pomóc wpłacając dowolny datek na stronie www.pomagam.pl/adrianzilowej.

(pt) (rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj