Czas na WOŚP!

0
462

Pokazy, koncerty i licytacje
Niedziela (29.01.) to dzień kolejnego już 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cel tegorocznego Finału to zbiórka funduszy na walkę z sepsą.
W powiecie żagańskim zaplanowano w ramach WOŚP kilkadziesiąt imprez, koncertów, akcji i licytacji. Każdy kto sympatyzuje z tą szczytną akcją znajdzie coś dla siebie.

Żagań
Oficjalny Finałowy koncert startuje o godz. 15.00 na scenie przed Pałace. Gwiazdą będzie Ewelina Flinta. W Żaganiu można się bawić na wiele sposobów: pd morsowania, poprzez wspólne ognisko, czy jazdę drezyną.

Szprotawa
W Szprotawie impreza Finałowa rozpocznie się w SzDK-u o godz. 14.00. Jednak na terenie całej gminy kwestujących wolontariuszy znajdziemy już od rana. Ciekawie zapowiada się licytacja sprzątania domu przez burmistrza Mirosława Gąsika. Chętni na wizytę burmistrza z odkurzaczem największy bój stoczą około godz. 18.00.

Gozdnica
W Gozdnicy można wylicytować pyszne pierogi a kalorie spalić podczas marszobiegu ulicami miasta, który zaplanowano na godz. 15.00. Atrakcji dla osób w każdym wieku zdecydowanie nie zabraknie, warto w tym dniu przyjść do Domu Kultury.

Iłowa
Już od rana dwudziestu wolontariuszy wyruszyło na ulice miasta. Zabawa w Domu Kultury wystartuje po godz. 12. a o godz. 16.00 koncert w rytmie folk i disco polo w wykonaniu Beathris.

Małomice
W Małomicach Orkiestrę inaugurują wędkarze, którzy od rana rywalizują nad Zalewem. Główne licytacje i zabawa rozpoczyna się o godz. 14.00 w centrum miasta, czyli pod Ratuszem.

Wymiarki
W Wymiarkach impreza finałowa odbyła się już w sobotę, ale w niedzielę będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami, których warto wspierać.

To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a każda z nich ma jeden cel. Wspólnymi siłami możemy więcej, zagrajmy razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Bardziej szczegółowy przegląd Orkiestrowych imprez tradycyjnie w na łamach Lokalnej.

(et) (rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj