Burmistrz czuje się lepiej, ale wciąż jest bardzo chory

0
1438

W piątek (16.10.) wieczorem Andrzej Katarzyniec, burmistrz Żagania poinformował, że czuje się lepiej i wstał pierwszy raz od kilku dni z łóżka. Przekazuje jednak, że ma niestety zapalenie płuc.
Burmistrz dziękuje za wszelkie rodzaje wsparcia, otrzymał nawet od mieszkańców prezent w postaci piżamy. Obiecuje również, że jak wyzdrowieje to odpisze na wiadomości, które otrzymał od mieszkańców i wróci do pracy z podwójna siłą.
Przypomnijmy, że burmistrz Żagania trafił do szpitala po tym jak stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem a jego stan pogarszał się tak bardzo, że miał kłopoty z oddychaniem.
Burmistrz na szczęście powoli powraca do zdrowia, ale apeluje do wszystkich o przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią. Nie warto ryzykować, narażać na cierpienie siebie i otoczenie.

Pełne oświadczenie burmistrza Andrzeja Katarzyńca na temat jego stanu zdrowia możecie przeczytać na jego fecebokowym profilu.
O stanie epidemicznym na terenie powiatu, prognozach i konsekwencjach pandemii piszemy w naszych w raportach w cotygodniowych wydaniach Lokalnej.

(rd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj