Papiernia na sprzedaż

0
336

papierniaPozostałości po starej Papierni zostały wystawione przez władze miasta na sprzedaż. Czy ktoś zdecyduje się kupić grunty, które niszczeją od lat i przyciągają głównie narkomanów?

Na papierni trudno o spotkanie inwestorów zainteresowanych kupnem ziemi i ożywieniem tego terenu. Częściej pojawia się tam młodzież, a czasami dochodzi do niebezpiecznych wypadków. Ostatnim razem nastolatka spadła na ziemię z wysokości kilku metrów, ale na szczęście skończyło się na kilku zadrapaniach. Według założeń teren jest przeznaczony pod inwestycje produkcyjno-usługowe. Problem w tym, że nieruchomość znajduje się na obszarze zalewowym i wymaga uzbrojenia. Potencjalny nabywca będzie musiał liczyć się także z kosztami związanymi z wyburzeniem ruin po fabryce, wycinką drzew oraz krzaków.

Cena działki o powierzchni 31 tys. 388 metrów kwadratowych wynosi 170 tysięcy złotych. Przetarg już 24 sierpnia o godzinie 10 w siedzibie Urzędu Miasta w Żaganiu, przy placu Słowiańskim 17, w pokoju nr 13. Zainteresowani mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 68 477 10 41.

(sc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj