Sześćdziesiątka świętuje siedemdziesiątkę

0
395

06302422_backup-60tka

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych obchodzi 70 urodziny. Z tej okazji dyrekcja szkoły, pedagodzy oraz uczniowie przygotowali dwudniowe obchody, na które zaproszeni są wszyscy zainteresowani i sympatycy szkoły.

W piątek (22.04.) obchody rozpoczęły się Mszą Św., w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Pan na Placu Klasztornym w Żaganiu.
O godz. 12.00 w szkolnej sali gimnastycznej zaplanowano część oficjalną imprezy. Nie zabraknie wystąpienia dyrektora Zbigniewa Stebelskiego, będą władze samorządowe i oświatowe, zaproszeni goście. W tym punkcie odbędzie się również program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły. Goście będą mogli również obejrzeć wystawy i publikacje okolicznościowe przygotowane specjalnie na tę okazję. Tego dnia nastąpi również uroczyste odsłonięcie tablicy upamiętniającej Jubileusz szkoły.

Również w sobotę

Kolejny dzień obchodów, czyli sobota (23.04.) będzie częścią mniej oficjalną, podczas której nastąpi zapalenie zniczy na grobach nieżyjących nauczycieli szkoły. Od godz. 11.00 do godz. 14.00 możliwe będzie zwiedzanie budynku oraz warsztatów szkolnych. Będzie to czas na spotkania, rozmowy i wspomnienia przy kawie.

Nasza gazeta z tej okazji przygotowała specjalny dodatek. Zapraszamy na obchody i zachęcamy do lektury.

(aw) 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj