Kolejowa akcja

0
256

kolejCzłonkowie koalicji „Kolejowe Południe” zorganizowali akcję wśród pasażerów jadących do Legnicy i Wrocławia. Każdy z nich otrzymał ankiety dotyczące nowego rozkładu jazdy i mógł wyrazić swoje zdanie na ten temat.

– Mamy już wypełnionych prawie 100 ankiet – mówi Tomasz Kwarciński, jeden z organizatorów całego przedsięwzięcia. – Pasażerom się spodobało, ale rzecz w tym, że to firmy zajmujące się przewozami powinny się tym zajmować – dodaje. Pasażerowie wypełniający ankiety zostali także zachęceni upominkami w postaci kieszonkowego rozkładu jazdy oraz kartek świątecznych z żagańskim „Pomnikiem historii”.

– Z tego drugiego podarunku szczególnie cieszyli się pasażerowie spoza Żagania, więc okazało się to niezłą promocją naszego miasta – mówi z zadowoleniem T. Kwarciński. Inicjatywa spotkała się z życzliwością, a co najciekawsze bardzo pozytywnie na wszystko zareagowali także pracownicy PKP.

Z ankiety wynika, że ludzie nie do końca są zadowoleni z podróżowania koleją. Zdecydowanie brakuje porannego połączenia pomiędzy 5 a 6 do Wrocławia. Swoje zdanie może wyrazić każdy mieszkaniec naszego regionu wchodząc na stronę www.kolejowepoludnie.blogspot.com. (sc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj