Afera w Żaganiu! Morawiecki to złodziej – tak twierdzi nasz przedsiębiorca!

16
17085

Afera w Żaganiu!

Morawiecki to złodziej i handlarz narkotykami. Taki baner zawisł w piątek (19.04.) w centrum Żagania. Pod takimi hasłami podpisał się żagański przedsiębiorca Karol Jersak.

Na miejscu jest już policja i straż pożarna z dźwigiem. Cała akcję rejestrują również nasi dziennikarze.
W najbliższej LOKALNEJ wszystko o akcji i odpowiedź na pytanie dlaczego przedsiębiorca żagański nazywa premiera złodziejem!

(red)

16 KOMENTARZE

  1. Gdyby napisał, że łgarz, kłamca, lobbysta miski ryżu, to nic by gościowi nie zrobili. Byłoby 100% prawdy. 🙂 A w tym wypadku, będzie miał przechlapane.

  2. Zgadzam się z Bogusiem. Niestety, choć akurat w tym przypadku ma Jersak ma sporo racji a nawet więcej, to „nadepnął na odcisk” najważniejszemu ( teoretycznie) – w kraju. A takich numerów nikt nie odpuści. Na Wiejskiej sami ambitni……..!

  3. Zaden ptak nie paskudzi wlasnego gniazda.Wiekszosc wybrala ten Rzad, wiec prosze pozwolic im realizowac program.Nie jestem ani za ani przeciw, ale trudno obojetnie patrzec ma to co dziekuje sie u nas w kraju.

    • Chyba ci się coś popierdzieliło. To że wygali wybory to nie znaczy, że mogą robić co chcą i łamać prawo. A to wlasnie robią. Już pominę nawet czyszczenie państwowej (czyli naszej) kasy przez sitwę pisowską. Demokracja ma to do siebie, że każdą złą władzę można odwołać, tylko głupi narod dał się przekupić własnymi pieniędzmi i poza pętem kiełbasy przed nosem nie widzi nic, co się wokół niego dzieje.

      • Ale jak PełO wygrywało z jeszcze mniejszą ilością głosów to nic o „większości” nie smarowałeś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj