Zakupowy szał w Brico

0
6640

bricoSzprotawa ma swój market budowlany, który powstał obok Intermarche.

Na otwarcie Brico przybyło blisko 2 tys. mieszkańców ze Szprotawy i okolic. Była muzyka i DJ, który zachęcał klientów do wzięcia udziału w różnych konkursach i pokazach.

Mieliśmy masę prezentacji, podczas których nasi dostawcy pokazywali, co można robić narzędziami, tzn. jak przykładowo przewiercić beton czy dokonać precyzyjnego cięcia parapetu albo listwy – mówi Waldemar Kaczmarek, prezes Brico.

 

 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się tapeta bawełniana inaczej zwana też jako tynki japońskie.

– Co prawda jest już jakiś czas na rynku ale to wciąż ekskluzywny towar, który nie jest wszędzie dostępny – zaznacza prezes.

Tego dnia rozdano mnóstwo gadżetów np. lampki, narzędzia czy noże. Generalnie każdy klient wyszedł do domu z jakimś upominkiem.

Ale to nie wszystko. Hitem otwarcia był konkurs, w których główną nagrodą był telewizor. Żeby móc zawalczyć o plazmę, wystarczyło zrobić tego dnia zakupy za ponad 300 zł, wrzucić paragon do kasetki losującej i mieć szczęście. 


Edyta Jakubowska

 

„W Bricomarché na prawie 1500 m2 powierzchni kupujący mają do wyboru ok. 15.000 artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych. Muszkieterowie oferują również wybór produktów dla majsterkowiczów oraz akcesoria motoryzacyjne. W szprotawskim Brico zatrudnienie znalazło 28 osób.
Dla klientów Bricomarché dysponuje, na spółkę z Interé, darmowym parkingiem, który pomieści 200 aut.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here